Zapoznaj się z usługami ArtDentico

Nasza oferta stomatologiczna

01

Implantologia

Implantologia jest jedną z najlepszych sposobów na odbudowę uzębienie w momencie, w którym ząb jest niemożliwy do uratowania.
02

Medycyna estetyczna Gdynia

Z przyjemnością informujemy, że medycyna estetyczna staje się częścią oferty Art Dentico. Wykorzystując najnowsze produkty i technologię – doświadczona kadra sprawia, że nasza klinika medycyny estetycznej w Gdyni świadczy usługi na najwyższym poziomie.
03

Ortodoncja

Ortodoncja to dział stomatologii, który wykorzystuje m.in. aparaty stałe i ruchome do korekcji wad zgryzu.
04

Endodoncja

Leczenie kanałowe to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinecie stomatologa, które poprzedza silny ból, uniemożliwiający normalne życie.
05

Rehabilitacja stawu skroniowo-żuchwowego

Badanie metodą profesora Gerbera umożliwia stworzenie kompleksowego planu leczenia stomatologicznego, obejmującego zarówno uzębienie, jak i stawy skroniowo-żuchwowe.
06

Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetyczna to dziedzina stomatologii umożliwiająca Pacjentom odzyskanie satysfakcji i radości z własnego uśmiechu i wyglądu zębów.
07

Licówki

Licówki to nic innego jak niezwykle cienkie płatki wykonane z materiałów przypominających w wyglądzie naturalne szkliwo.
08

Wybielanie zębów Gdynia

Wybielanie zębów będzie dobrym pomysłem, gdy mamy do czynienia z nie tylko wspomnianymi zmianami z zakresu estetyki.
09

Chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna to bezsprzecznie jedna z kluczowych dziedzin stomatologii, skupiająca się na inwazyjnym i chirurgicznym leczeniu dolegliwości w zakresie uzębienia.
10

Ekstrakcja zęba

Ekstrakcja zębów, potocznie nazywana „wyrwaniem” zębów, to zabieg polegający właśnie na usunięciu zęba z jamy ustnej.
11

Periodontologia

Periodontologia jest dziedziną stomatologi skupiającej się na leczeniu chorób przyzębia. Ignorowanie ich obecności może być bardzo destrukcyjne dla zdrowia jamy ustnej.
12

Protetyka

Ubytki tkanek zębów i utrata zębów są następstwem schorzeń uzębienia bądź też wypadku lokomocyjnego. Obecnie mogą być wyleczone przez lekarza stomatologa, gdyż protetyka daje nam szereg możliwości. Co ważne wyniki leczenia protetycznego mogą być tak dobre, że praktycznie staną się niezauważalne dla otoczenia.
13

Stomatologia dziecięca

Pierwsza wizyta i stomatologia jest bardzo ważnym wydarzeniem, które może mieć konsekwencje dla jego późniejszego nastawienia do leczenia. Wspólnymi siłami możemy pomóc naszym dzieciom, aby wizyty u dentysty nie były niemiłym obowiązkiem.
14

Radiowizjografia RVG

Dzięki RTG zęba lekarz bezproblemowo może dokonać oceny nie tylko samych zębów, lecz także ich korzeni czy nawet tkanek w bezpośrednim otoczeniu.
15

Skaner wewnątrzustny

W celach diagnostycznych stosujemy m.in. skaner wewnątrzustny Carestream — nowoczesne, innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące technologię CAD/CAM, które wyklucza konieczność wykonywania analogowych wycisków gipsowych.
16

Gaz rozweselający

Gaz rozweselający to mieszanina tlenu i podtlenku azotu, która jest podawana drogą wziewną. Gaz rozweselający stopniowo dociera do mózgu, powodując rozluźnienie i odprężenie. Proces wprowadzania pacjenta w stan rozluźnienia rozpoczyna się od niewielkich dawek, które stopniowo są zwiększane.

Dlaczego warto nas odwiedzić

Opinie naszych pacjentów