Stomatologia dziecięca

Każde dziecko ma obawy przez nieznanym. Pierwsza wizyta i stomatologia jest bardzo ważnym wydarzeniem, które może mieć konsekwencje dla jego późniejszego nastawienia do leczenia. Wspólnymi siłami możemy pomóc naszym dzieciom, aby wizyty u dentysty nie były niemiłym obowiązkiem.

Każde dziecko w naszym gabinecie może pojeździć na fotelu dentystycznym, wyleczyć ząbki swojemu misiowi, a także zwierzyć ze swoich przedszkolnych i szkolnych problemów.

Oferujemy Państwu

  • Wypełnienie zębów mlecznych i stałych. Można wykonać wypełnienie kompozytem światło utwardzalnym kolorystycznie dobranym do zęba własnego, lub wypełnienie kompomerowe światło utwardzalne kolorowe. Kolorowe wypełnienie polecamy do zębów mlecznych. Dają one dziecku możliwość wyboru atrakcyjnego koloru. Odciąga to uwagę od samego zabiegu a po wizycie zaprezentować wesołe wypełnienie koleżankom i kolegom. Wypełnienia te dają możliwość krótkiej pracy, lepszego kontaktu pacjenta z lekarzem, uwalniają jony fluoru i jony cynku, co zapewnia długotrwałą i podwójną ochronę przed próchnicą wtórną.
  • Oczyszczenie profesjonalne ząbków delikatną pasta i wzbogacenie minerałami stosując pyszny owocowy żel.
  • Lakowanie (uszczelnianie bruzd). Wypełnienie bruzd zębów stałych tuż po wyrznięciu ze względu na ich słabe zmineralizowanie. Zalakowane bruzdy są łatwe do oczyszczania i nie ma zalegania resztek pokarmowych.
  • Ekstrakcje

 

Wykonujemy „znieczulenie przed znieczuleniem” żelem o cudownym owocowym smaku.

Jak przygotować dziecko do wizyty u stomatologa?

Porozmawiajmy z dzieckiem w domu. Postarajmy się wytłumaczyć przebieg wizyty i zapewnij, że pierwsza wizyta to odwiedziny u nowego znajomego dentysty, który sprawdzi tylko czy ząbki są zdrowe.

Opinie

Stomatologia dziecięca - Cennik

  • Maseczka 30 zł
  • 30 min 80 zł
  • 1 godzina 100 zł

Wyrażam zgode na przetwarzanie danych i akceptuje regulamin.